Menu Zamknij

Mistrzostwa w Strzelaniu z Broni Historycznej

VI Mistrzostwa Wielkopolski w Strzelaniu z Broni Historycznej Centralnego Zapłonu

Strzelcy, kolekcjonerzy i pasjonaci broni historycznej!

Wielkopolski Związek Strzelectwa Sportowego oraz Klub Strzelecki TARCZA Szamotuły zapraszają na VI Mistrzostwa Wielkopolski w Strzelaniu z Broni Historycznej Centralnego Zapłonu, które odbędą się w dniu 9 września 2023 r. (sobota), na strzelnicy w Mutowie.

Zgodnie z regulaminem, rozegrane zostaną 4 konkurencje: pistolet/rewolwer, pistolet wojskowy, karabin oraz karabinek. Liczony będzie także wielobój o Puchar Prezesa WZSS – suma wyników wszystkich czterech konkurencji. Szczegóły w Regulaminie Zawodów.

Skrócony program zawodów:
09.00 – 09.20 – Otwarcie zawodów, przywitanie zawodników i gości
09.20 – 15.00 – Zawody – rywalizacja na stanowiskach strzeleckich
15.00 – 15.30 – Prace Komisji Klasyfikacyjnej
15.30 – 16.00 – Ogłoszenie klasyfikacji końcowej w każdej z konkurencji indywidualnych i wieloboju oraz wręczenie nagród dla zdobywców tytułów Mistrza, Wicemistrza i II Wicemistrza Wielkopolski
16.00 – Zakończenie zawodów

W trakcie zawodów zachęcamy do odwiedzenia punktów z wystawą broni kolekcjonerskiej.

UWAGA!

Organizator umożliwi udział we wszystkich konkurencjach osobom bez własnej broni.

Rejestracja Zawodników oraz Regulamin Zawodów dostępne pod adresem:  https://rezerwacjanastrzelanie.pl/vi-mistrzostwa-wielkopolski-w-strzelaniu-z-broni-historycznej-centralnego-zaplonu-9-wrzesnia-2023/ Rejestracja Zawodników przez ww. formularz zakończy się 7 września 2023 r. o godz. 23.00.

Organizator umożliwi zgłoszenie uczestnictwa także w dniu zawodów, w biurze na strzelnicy, do godziny 11.00, jednak bez rezerwacji toru i godziny strzelań.

Obowiązkowa kontrola broni, prosimy o przybycie odpowiednio wcześniej przed startem.

Serdecznie zapraszamy.

Do zobaczenia na strzelnicy.