Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2020

zyczenia 2020

Podsumowanie 2019

W niedzielę na strzelnicy KBS Tarnowo Podgórne zakończyliśmy sezon strzelecki LOZS 2019. Od rana odbywały się strzelania w ramach Turnieju Mikołajkowego. Zwycięzczmi zostali: Bernard Matuszak, Marek Cichy, Filip Kopczyński, Stanisław Spychała, Zenon Demski i Marian Zieliński. W południe nastąpiło uroczyste rozdanie wyróżnień dla strzelców rywalizujących cały rok w okręgowych zawodach. Wyróżnienia odebrali: najaktywniejsi zawodnicy - Marian Zieliński, Czesław Kucharski, Radosław Królicki; mistrzowie współzawodnictwa - Grzegorz Jaskuła, Marian Zieliński, Roman Wieczorek i pozostali sklasyfikowani. Wyróżnione zostały najaktywniejsze kluby - JASTRZĄB, TARCZA i GRYF. Zdobywcy najwyższych wyników - Zenon Demski, Roman Bilski, Grzegorz Jaskuła. Wyróżnienia specjalne otrzymali: Zbigniew Dłużniewski - najstarszy zawodnik, Maciej Kandulski - srebrny medalista Finału Pucharu Polski Open. 

20191208 15 LOZS 006

20191208 15 LOZS 066

20191208 15 LOZS 108

20191208 15 LOZS 099

Finał Pucharu WKS Grunwald Poznań

W sobotę na strzelnicy WKS Grunwald Poznań odbył się Finał Pucharu WKS. W zawodach tych wystartował kol. Marian Zieliński, który po czterech rundach zakwalifikował się do ośmioosobowych finałów w konkurencjach pistoletowych. W konkurencji pistoletu centralnego zapłonu uzyskał wynik 98 pkt wygrywając z kilku punktową przewagą wspaniały puchar. Gratulujemy!!!!

Resized zwyciezca pcz

Resized puchar

Zakończenie sezonu strzeleckiego 2019

UWAGA

Zarząd LOZS informuje, że w dniu 8 grudnia br. na strzelnicy KBS Tarnowo Podgórne (zmiana miejsca i daty) odbędą się ostatnie w sezonie zawody strzeleckie oraz uroczyste podsumowanie sezonu strzeleckiego 2019. Od godz. 9.30 prowadzone będą strzelania w ramach Turnieju Mikołajkowego do którego zawodnik może zgłosić na jedną z konkurencji regulamin(będzie można zaliczać brakujące starty na licencje strzeleckie w pozostałych strzelanych konkurencjach, nie będzie strzelania konkurencji kw i kcz). Od godz.12.00 uroczyście podsumujemy roczne współzawodnictwo i  wyróżnimy najlepszych zawodników oraz kluby. Na zakończenie przewidziany poczęstunek. Zapraszamy

Ogólnopolskie sukcesy GKS Gryf

Ogólnopolskie sukcesy zespołu Grodziskiego Klubu Strzeleckiego GRYF

Miło nam poinformować, że w odbywającym się w dniach 11-13 października 2019 roku we Wrocławiu Finale Pucharu Polski OPEN w Strzelectwie Sportowym nasz kolega Maciej Kandulski zajął II miejsce. Zawodnik Grodziskiego Klubu Strzeleckiego GRYF został wicemistrzem w konkurencji: pistolet centralnego zapłonu 30 strzałów, zdobywając 286 pkt. Grodziski Klub Strzelecki GRYF podczas Finału reprezentował również Marian Zieliński. 
Wcześniej, pod koniec września br. – przypomnijmy - drużyna Grodziskiego Klubu Strzeleckiego GRYF w składzie: Marian Zieliński, Maciej Kandulski i Paweł Cichy, zdobyła Wicemistrzostwo Polski w klasyfikacji drużynowej strzelając z pistoletu dowolnego.
Serdecznie gratulujemy sukcesów i życzymy wielu jeszcze powodów do satysfakcji z realizowanej pasji.

MK FPPo 2019

 

Dodatkowe informacje